SZANOWNI RODZICE

 

Pragnę serdecznie powitać wszystkie Dzieci i Rodziców  w progach naszego przedszkola. Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny

Niestety w związku z trwającą pandemią COVID-19 rozpoczynamy go w sposób inny niż dotychczas, ponieważ obowiązują nas liczne ograniczenia.

Z uwagi na obecną sytuację proszę o zapoznanie się i bezwzględne  zastosowanie do zasad obowiązujących w przedszkolu, określonych w Wewnętrznej Procedurze Bezpieczeństwa w trakcie trwania epidemii Covid-19 w Przedszkolu Miejskim im. Jacka i Agatki w Człuchowie obowiązującej od 1 września 2020r. a wynikających z wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej.

W związku z obecną sytuacją zebrania ogólnego w przedszkolu  nie będzie. Zostaną zorganizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego zebrania dla dzieci rodziców, którzy rozpoczynają po raz pierwszy edukację przedszkolną w naszym przedszkolu:

Muchomorki 

Leśne Ludki

Tropiciele

Kontakt  wychowawców z pozostałymi Rodzicami będzie możliwy  z zachowaniem dystansu 1.5m podczas przyprowadzania  i odbierania dzieci, a także  przez Messengera jak dotychczas. Prosimy o śledzenie naszego przedszkolnego Facebooka, bo tam będą umieszczane bieżące informacje dotyczące życia naszego przedszkola.

ŻYCZMY SOBIE  WSZYSCY WZAJEMNIE  BEZPIECZNEGO POBYTU W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dziękujemy bardzo za wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

 

 

                                                                   Mariola Wójcik

 

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA
WEWNĘTRZNA PROCEDURA COVID 19
Share